Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !

User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


ZAGŁOSUJ NA NAS


TorrentTorrent: O&O DISKIMAGE PROFESSIONAL 12 1 145 [ZAREJESTROWANA WERSJA] [ENG]
Dodał:  tomysparow3101
Data: 04-04-2018
Rozmiar: 33.04 MB
Seed: 1
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 44
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-23 21:40:54

OPIS:

...( Info )...


O&O DiskImage to zaawansowane narzędzie przeznaczone do wykonywania kopii zawartości dysków twardych, czyli tak zwanych obrazów dysków. Za jego pomocą stworzymy idealną kopię całego dysku lub tylko konkretnej partycji, zabezpieczając się tym samym przed utratą ważnych danych, dokumentów, zdjęć itp.

Program, jak na rozwiązanie komercyjne przystało, posiada cały szereg opcji i funkcjonalności. Poza tworzeniem obrazów całych dysków i partycji (łącznie z systemem, zainstalowanymi aplikacjami i wszystkimi danymi na nich zawartymi), możemy także tworzyć kopie wybranych folderów i plików - obrazy zapisywane mogą być albo na innym, fizycznym dysku twardym albo na dyskach zewnętrznych, płytach DVD/Blu-Ray, dyskach sieciowych lub napędach typu pendrive. Tworzone przez nas kopie program nie tylko kompresuje, ale umożliwia również ich zaszyfrowanie.

O&O DiskImage umożliwia również proste i szybkie odzyskanie danych, zarówno z poziomu systemu Windows, jak i poprzez tworzenie bootowalnego dysku. To potężne narzędzie do zabezpieczania się przed utratą ważnych danych, które można wykorzystać także do innych celów np. przywracania spowolnionego systemu operacyjnego do zapisanego w obrazie dysku stanu tuż po instalacji.

System operacyjny:
Windows 10, 8/8.1, 7, Vista

OPiS UPLOADU

rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: setup
wersje językowe: English, Russian

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania, sieben974, Mario3276
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze