Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !

User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


ZAGŁOSUJ NA NAS


TorrentTorrent: WINARCHIVER 4 4 MULTILINGUAL [ENG]
Dodał:  tomysparow3101
Data: 04-04-2018
Rozmiar: 6.77 MB
Seed: 2
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 25
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-10 13:18:00

OPIS:

...( Info )...

WinArchiver to rozbudowane narzędzie służące do otwierania, tworzenia i zarządzania archiwami na naszym komputerze. Obsługuje niemal wszystkie dostępne formaty, wśród których znajdziemy między innymi ZIP, RAR, 7Z, ISO, GZ, TAR, CDI czy IMG. Pełna, długa lista wszystkich formatów znajduje się na stronie producenta. Sam program jest prosty w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dodatek instalowany w kontekstowym menu eksploratora systemu, dzięki czemu podstawowe narzędzia związane z archiwizacją mamy zawsze pod ręką.

Instalacja programu obejmuje również jego podstawową konfigurację, wobec czego warto poświęcić chwilę na wczytanie się w komunikaty kreatora, który, co najważniejsze, między innymi poprosi nas o zaznaczanie tych formatów zarchiwizowanych plików, dla których chcemy, aby WinArchiver był programem domyślnym. Dalsza obsługa aplikacji nie powinna już nikomu przysporzyć żadnych kłopotów.

Program oferuje rozbudowany, ale dość standardowy, jak na tego typu narzędzie, zestaw funkcji. Pozwala na otwieranie archiwów, tworzenie nowych z uwzględnieniem hasła dostępu oraz edycję już istniejących plików. Za jego pomocą nagramy również obraz płyty na fizyczny nośnik oraz odwrotnie; zgramy z płyty dane do odpowiedniego formatu archiwum, które stworzy nowy obraz. Ciekawszą funkcją jest możliwość tworzenia wirtualnych dysków z archiwów, które mamy zapisane na komputerze. Wówczas bez ich rozpakowywania, użytkownik zyskuje do nich dostęp z poziomu Mojego Komputera.
Uwaga!
Instalator programu domyślnie zainstaluje również dodatkowe oprogramowanie. Aby temu zapobiec, należy uważnie czytać kolejne kroki kreatora i w odpowiednim momencie odznaczyć opcję instalacji dodatków.

Windows 98 / Window Me / Windows 2000 / Windows XP / Windows 2003 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 operating system or above.
Intel Pentium 166MHz or above.
64MB memory.
At least 10MB hard disk space.

HomePage: http://www.winarchiver.com/index.htm

✔ zawartość: Setup (Keymaker)
✔ wersje językowe: Multilingual

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze