Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !

User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


ZAGŁOSUJ NA NAS


TorrentTorrent: IObit Smart Defrag Pro 6 0 0 88 RC MULTI-PL
Dodał:  topp2p
Data: 20-05-2018
Rozmiar: 12.12 MB
Seed: 3
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 41
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 09:17:14

OPIS:

...( Opis )...

IObit Smart Defrag to jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji partycji systemowych. Algorytm odpowiedzialny za defragmentację został zaprojektowany w taki sposób by czas optymalizacji danych na nowoczesnych i dużych dyskach był jak najkrótszy przy uwzględnieniu jak najszybszego dostępu do danych. Według informacji udostępnionych przez producenta aplikacja wyprzedza takie produkty jak Defraggler, JKDefrag, Auslogics DiskDefrag, Diskeeper Pro czy wbudowane narzędzie w system Windows.

IObit Smart Defrag poza statystykami cechuje się również możliwością aktywacji automatycznej defragmentacji systemu w tle (np. podczas spoczynku komputera) oraz funkcją optymalizacji położenia plików. Autorzy pomyśleli także o tym by IObit Smart Defrag oferował możliwość planowania terminów optymalizacji dysków, dzięki czemu użytkownik może zapanować nad systematycznym dbaniem o kondycję HDD. Nie zabrakło opcji defragmentacji obszaru rozruchowego oraz optymalizacji dysku pod kątem gier.

System operacyjny:
Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP (32/64-bit).

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 11.97 MB
zawartość uploadu: Setup + Crack (bat-file&licensed-file)
wersje językowe: Multilingual | POLSKI

Strona producenta:
www.iobit.com

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania, Trubacist
 
Komentarze